hepsicileRin teK noKtasi.....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsicileRin teK noKtasi.....!!!

hepsicilerin teK adresii eqeR hePsiciysen buraya heRalde üye oluRsun....!!! xD

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =)

3 posters
YazarMesaj
ERENISTRAtÖR
Admin
ERENISTRAtÖR

hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =) Empty
MesajKonu: hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =)   hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =) EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 12:13 pm

EREN : gruptaki rengim yeşil. ben yeşili çayırların, çimenlerin, ormanların yani doğanın rengi olduğundan dolayı çok seviyorum. hatta biliyorsunuz ki herşeyimide yeşil alırım. hep üzerimde yeşil kıyafetlerim vardır. ( güler )

GÜLÇİN : ben çocukluğumdan bu yana pembe rengini çok seviyorum. hemde herkez bana yakıştığını, beni şirin gösterdiğini söylüyor.. genelde de sarışınlar hep pembe rengini kullandığı için benim rengimde grupta pembe oldu =)

CEMRE : en sevdiğim renk mavi. maviyi acayip çok seviyorum. çnkü: nazarada inanıyorum. hatta nazara çok inandığım için kızlar da bana çok kızıyor ben de o yüzden gruptaki rengimi mavi yaptım. =)

YASEMİN : grupta rengim mor. aslında benim için morun bir anlamı yok.. ben kapalı tonlarda renkleri seviyorum. hatta gruptaki rengim önceden siyah olacaktı ama kızlar istemediler. dedilerki: " yoshy bizim rengimiz cıvıl cıvıl renkler seninki yanında sönük kalıyor. bare rengini kapalı mor yap.. o da kapalı bir renk" dediler. rengim mor oldu =)
http://www.hepsicilerin-sitesi.forumdizini.com
çHoKo_py£n$e$
Admin
çHoKo_py£n$e$

MesajKonu: Geri: hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =)   hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =) EmptySalı Kas. 18, 2008 1:31 pm

biliyordum saol canım
https://hepsicilerin-sitesi.forumdizini.com
sheker_shey

sheker_shey

MesajKonu: Geri: hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =)   hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =) EmptyPerş. Kas. 20, 2008 10:28 pm

biliodum AMA YİNEDE TEŞEKKÜRLER

hepsimizin renkleri ve neden sevdikleri =)
1 sayfadaki 1 sayfası