hepsicileRin teK noKtasi.....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsicileRin teK noKtasi.....!!!

hepsicilerin teK adresii eqeR hePsiciysen buraya heRalde üye oluRsun....!!! xD

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

elif turan'dan hepsiye hakaret

3 posters
YazarMesaj
ERENISTRAtÖR
Admin
ERENISTRAtÖR

elif turan'dan hepsiye hakaret Empty
MesajKonu: elif turan'dan hepsiye hakaret   elif turan'dan hepsiye hakaret EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 12:18 pm

arkadaşlar büyüt istersenn şarkısı ile ünlü olan elif turan hepsi hakkındaki eleştirisi:
Ben bazen izliyorum ve izlerken accayip gülüyorum.Bu kadar saçma sapan bir dizi görmedim hayatımda.Ne kadar çocuklara kotu ornek olacak sey varsa içinde yani.Bi kere kızların kahvaltı alışkanlıkları yok.Ayrıca şarkıcılık yaparak tutunamadılar.Dizi yapalım da tutunalım dediler ama oda olmadı reytingleri cok dusuk dizinin.Sezen Aksu nasıl onları destekliyor onu hiç anlamıyorum zaten.”"

BENCE TAM TERSİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
salak ya bu kadinnnnnn
aklimda cokk küfürler geliorrr nu kadina söyleyecekkk ppffffffffffffffffff Mad Mad Mad Mad Mad Mad
http://www.hepsicilerin-sitesi.forumdizini.com
çHoKo_py£n$e$
Admin
çHoKo_py£n$e$

MesajKonu: Geri: elif turan'dan hepsiye hakaret   elif turan'dan hepsiye hakaret EmptySalı Kas. 18, 2008 1:30 pm

yha kndimi, zor tutuyorum he valla küfürübasacam yha ama siteye yasak olduğundan ağzımı açamıyoruz o dizi çok tuutuldu tutulmasaydı zamanında bşterdi aslında zamanında bitmedi hepsi grubu dizi tutulduğu için biraz daha diziyi ilertekmek istediler bilip bilmeden konuşulmasın
https://hepsicilerin-sitesi.forumdizini.com
sheker_shey

sheker_shey

MesajKonu: Geri: elif turan'dan hepsiye hakaret   elif turan'dan hepsiye hakaret EmptyPerş. Kas. 20, 2008 10:32 pm

GICIK KADIN NE OLACAK YHA PİSLİK İLK ÖNCE KENDİNE BAKSIN o salak iyi şarkı yapmışta sezen aksu ona yardım etmemişş Mad Mad Mad ....Bence HEPSİYİ KIS - KA -NI - YOOO o yüzden böyle yapıyo böyle konuşuyo Mad Mad Mad Mad No No Mad Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

elif turan'dan hepsiye hakaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hEpSiYe iFTiRa AtAn