hepsicileRin teK noKtasi.....!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsicileRin teK noKtasi.....!!!

hepsicilerin teK adresii eqeR hePsiciysen buraya heRalde üye oluRsun....!!! xD

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

m. sandal ağır konuştu

3 posters
YazarMesaj
ERENISTRAtÖR
Admin
ERENISTRAtÖR

m. sandal ağır konuştu Empty
MesajKonu: m. sandal ağır konuştu   m. sandal ağır konuştu EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 12:24 pm

aynen int. bulduğum haberi yazıyorum.Mustafa sandala grup hepsiye rakip geldi ne düşünüyorsunuz grup mp3 ve grup hepsi hakkında?

Grup hepsi ile bir kere festivalde sahne almıştım.Ama kanım onlara uyuşmadı.Grup mp3 ü rakibim olarak görüyorum.Grup hepsi ise asla rakibim olamaz.Bence onlar havalarıyla çok tuttu.Ama grup mp3 çok süper ve onlardan daha güzeller.Onlar genellikle kenan doğulu ile çıktılar.Şimdi bana açıkça söylesinler ben mi çok tutuluyorum yoksa kenan doğulu mu?Grup mp3 grup hepsiyi söndürdü.Yakında grup hepsinin hayranları bile grup mp3ü sevecekler.
http://www.hepsicilerin-sitesi.forumdizini.com
çHoKo_py£n$e$
Admin
çHoKo_py£n$e$

MesajKonu: Geri: m. sandal ağır konuştu   m. sandal ağır konuştu EmptySalı Kas. 18, 2008 1:28 pm

hoşşştttt alla alla adama bahk sen yha sn mp3üçü gördünmüki konuşuyon he manyyak yha sinirlendim he Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad mp3 öldü bi keem mp3 grubu artık yok onların grubundaki kızın adını blmiyorumn hayat blgisinde oynayan kız gruptakilere kötü davranıyomuş hiç glmiyomuş yönetmende kızı gruptan atmış ama iki kişiyle olamayacağı içinde bu işten vazgeçmişler gördük kim kimi söndürdü mustaaf bey hhhııııhh Mad Mad
https://hepsicilerin-sitesi.forumdizini.com
sheker_shey

sheker_shey

MesajKonu: Geri: m. sandal ağır konuştu   m. sandal ağır konuştu EmptyPerş. Kas. 20, 2008 10:36 pm

YA Bİ ELİF Bİ BU PİSLİK ÖFF YETER KISKANDIKLARI İÇİN YAPIOLAR keşke hepsiye bunları söliyebilsem...ONLAR ÜZÜLMESE

m. sandal ağır konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası